Dr Bożena Kanclerz

Pedagożka, psychoterapeutka dzieci i młodzieży w trakcie specjalizacji w podejściu inetgracyjnym w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, terapeutka rodzinna, wykładowczyni akademicka.

Prowadzę psychoterapię oraz poradnictwo zarówno w formie stacjonarnej jak i on-line. W pracy szczególnie bliskie jest mi integrowanie metod terapeutycznych dobranych do konkretnego przypadku. Podczas terapii skoncentrowana jestem na systemowym i holistycznym podejściu wobec pojawiających się problemów i trudnych sytuacji życiowych.

Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z ich rodzinami doświadczającymi trudności wychowawczych, relacyjnych i rozwojowych. Zapraszam także do współpracy wszystkich rodziców doświadczających kryzysów opkołoporodowych (narodziny dziecka, nowe role życiowe, depresja poporodowa).  

Prowadzę także indywidualne i grupowe treningi kształtowania kompetencji emocjonalno-społecznych oraz warsztaty dla rodziców i nauczycieli kształtujące kompetencje wychowawcze i komunikację opartą na relacji.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Jeżeli nie możesz znaleźć dogodnego terminu zadzwoń i umów się indywidualnie: 607 036 289